+48 534 504 100

ZBUDOWALIŚMY

Poznań ul. Epicka / Brandysa

Projekt znajdujący się w Poznaniu przy ulicy Epickiej, to funkcjonalny i nowoczesny budynek składający się z dwóch samodzielnych lokali użytkowych o powierzchniach całkowitych 162,50 m2. Powstał w dzielnicy prestiżowej nowo wybudowanych domów.

Czytaj więcej...

Swarzędz ul. Cedrowa 20

Projekt 'Cedrowa' położony jest przy ul. Cedrowej 20 w Zalasewie .

Idealna lokalizacja, bliskość szkół, komunikacji oraz pozostałej infrastruktury społecznej, to niezaprzeczalne atuty naszej inwestycji.
Dom dwulokalowy o powierzchni około 102 m2 każdy, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i optymalne wykorzystanie powierzchni. Każdy z lokali oferuje strefę dzienną (parter) składającą się z salonu, powierzchni jadalnej, kuchni, łazienki oraz schowka. Na piętrze, w strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka.

Czytaj więcej...

Swarzędz ul. Kaczorowskiego 28A

 

Projekt 'Kaczorowskiego' położony jest w Swarzędzu (Nowa Wieś). Idealna lokalizacja, bliskość szkół, komunikacji oraz pozostałej infrastruktury społecznej, to niezaprzeczalne atuty tej inwestycji. Domy o powierzchni około 96 m2 każdy, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność i optymalne wykorzystanie powierzchni. Każdy z domów oferuje strefę dzienną (parter) składającą się z salonu, powierzchni jadalnej, kuchni oraz schowka. Na piętrze, w strefie nocnej wykonaliśmy trzy sypialnie oraz łazienkę.  Inwestycja Kaczorowskiego to założenie deweloperskie bliźniacze do inwestycji firmy Makon, razem stworzyliśmy nową zabudowę 4 domów w zabudowie bliźniaczej, która wyróżnia się swoją nowoczesnością w okolicy.

Czytaj więcej...

Poznań ul. Snopowa

Snopowa 5 - to kameralne osiedle 4 domów w zabudowie bliźniaczej. Prywatna, zamknięta dla postronnych przestrzeń pozwala cieszyć się życiem rodzinnym. Optymalne rozkłady pięter i dogodna lokalizacja spowodowały, że większość domów znalazła swoich nabywców na długo przed zakończeniem realizacji.

Czytaj więcej...

Tulce, ul. Chabrowa

Przy ul. Chabrowej w Tulcach zbudowaliśmy 4 domy w zabudowie szeregowej. W oparciu o przemyślane układy pomieszczeń, udało nam się dostarczyć naszym klientom optymalnie zaprojektowane domy o powierzchni 137 m2 każdy. Czytelnie rozdzieliliśmy funkcje, część dzienna składa się z salonu, części jadalnej oraz kuchni, na piętrze zapewniliśmy trzy sypialnie oraz łazienkę. Mocną stroną domów przy ul. Chabrowej są także garaże z możliwością adaptacji poddasza, które wszyscy nasi klienci wykorzystali do przechowywania opon, nart i innych sprzętów, z których nie korzysta się na co dzień.

Czytaj więcej...

Zalasewo, ul. Portugalska

W Zalasewie przy ul. Portugalskiej zrealizowaliśmy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Klienci cieszą się z optymalnych rozkładów domów (98 m2 każdy) z czytelnie wydzielonymi strefami dzienną i nocną. Na parterach oprócz salonu, części jadalnej, kuchni oraz toalety znajduje się także niewielki schowek. Salony usytułowane zostały w taki sposób, aby swobodnie korzystać z przynależnych tarasów oraz ogrodów. Optymalna aranżacja przestrzeni pozwoliła nam także na miejscowienie trzech sypialni oraz łazienki na piętrze każdego z domów. 

Czytaj więcej...

Poznań, Tarasy Pstrowskiego II

W 2016 roku spółka AWW Development zakończyła realizację projektu Tarasy Pstrowskiego II. Jesteśmy zaangażowani kapitałowo jak i osobowo w działalność tej spółki. Tarasy Pstrowskiego to przedsięwzięcie deweloperskie w ramach którego zrealizowano 12 domów w zabudowie szeregowej.

Czytaj więcej...

Gowarzewo, Brzozowy Zakątek

W 2017 roku spółka AWW Development zakończyła realizację projektu Brzozowy Zakątek. Jesteśmy zaangażowani kapitałowo jak i osobowo w działalność tej spółki. W ramach inwestycji Brzozowy Zakątek, położonej w Gowarzewie wybudowano 18 domów w zabudowie szeregowej.

Czytaj więcej...